Diant Ramaj transferohet në Eintracht Frankfurt

Diant Ramaj transferohet në Eintracht Frankfurt

Portieri Kosovar, Diant Ramaj, është transferuar në Eintracht Frankfurt, njofton Insajderi.

Lajmin për transferimin e tij e ka konfirmuar vetë klubi, njofton Insajderi.

Ai ka nënshkruar një kontratë tre vjeçare me klubin gjerman.

Kosovari mbron për kombëtaren e Gjermanisë U19 dhe U20. /Insajderi.com