Diego Simeone mund ta humbas finalen e Europa League

Diego Simeone mund ta humbas finalen e Europa League

Ndeshja e mbrëmshme që u zhvillua në kuadër të gjysmëfinales së parë të Europa League në mes Arsenal dhe Atletico Madrid, përveç barazimit 1-1, që ishte befasi pas gjithë dominimit të “Topçinjve”, kishte edhe disa momente jo të këndshme, sidomos për ekipin nga Madridi. ….

Lexoni pse Diego Simeone mund të mungoj në finale të Europa League