Dorëzohet Federata e Futbollit e Serbisë – ndeshja në Zveçan, mision i pamundur

Dorëzohet Federata e Futbollit e Serbisë – ndeshja në Zveçan, mision i pamundur

Tash e sa ditë është duke u diskutuar me të madhe ndeshja ndërmjet skuadrës ilegale Trepça dhe Crvena Zvezdas së Beogradit, ndeshje e vlefshme për Kupën e Serbisë, e cila ishte paraparë të zhvillohej në Zveçan.më shumë në Insporti.com