Drama dhe spektakli i boksit fitohet nga Whyte – mposhti Parkerin [Video]

Drama dhe spektakli i boksit fitohet nga Whyte – mposhti Parkerin [Video]

Dillian Whyte ka mposhtur rivalin e tij të peshave të rënda, Joseph Parkerin, në duelin e tyre të zhvilluar në “O2 Arena” të Londrës.

Whyte e mundi në pikë Parkerin, fitore që i rrit shanset për të lufutar për titull të botës.

Lexoni më shumë në Insporti