Drejt fundit, zbulohet skuadra e re e Pogbas

Drejt fundit, zbulohet skuadra e re e Pogbas

Paul Pogba do të largohet nga Manchester United. Mesfushori francez ka vendosur që përfundimisht të ndahet nga “Red Devils”, pas përfundimit të këtij sezoni.

E përditshmja sportive franceze “L’Equipe” raporton se Pogba tashmë ka një destinacion të preferuar dhe ai është Real Madrid. Më shumë në insport.