Drenica përforcohet me dy futbollistë

Drenica përforcohet me dy futbollistë

Klubi i Superligës së Kosovës, Drenica, është përforcuar me dy futbollistë.

Bëhët fjalë për Eglantin Gjonin dhe Donald Rapo, njofton Insajderi.

Gjoni  transferua nga Llapi, ndërsa Rapo nga Superliga e Shqipërisë.

Drenica ndodhet në vendin e parafundit me vetëm 19 pikë të grumbulluara. /Insajderi.com

 

Gjoni dhe Rapo, përforcimet e radhës!

Skenderaj – 07 Janar 2021

Në vazhden e konsolidimit të skuadrës për stinorin…

Posted by FC Drenica – Faqja Zyrtare on Thursday, 7 January 2021