Drenica prezanton gjastë përforcime

Drenica prezanton gjastë përforcime

Klubi i futbollit Drenica, pasi ka ndërruar kryesinë, sot ka zyrtarizuar gjashtë transferime të reja.

Njoftimin për nënshkrimet e reja, klubi i Drenicës e ka bërë përmes faqes zyrtare në Facebook. Lojtarët e transferuar në klubin e Drenicës, janë:

  • Lulëzim Doshlaku (ish-lojtar i Dukagjinit)
  • Valdo Zeçaj (ish-lojtar i Flamurtarit)
  • Gentrit Dumani (ish-lojtar i Flamurtarit)
  • Albutrint Morina (ish-lojta i Llapit)
  • Jeton Dushi (ish-lojtar i Dukagjinit)
  • Gentrit Hasi
  • Besfort Dervishaj (ish-lojtar i Vushtrris)

Drenica gjithashtu ka njoftuar se shumë shpejtë do të emërojë edhe trajnerin e ri të tyre si dhe do të ketë akoma përforcime në klub./Insajderi.com.