Drita publikon rezultatet e lojtarëve për testin COVID-19 para ndeshjes me Sileksin

Drita publikon rezultatet e lojtarëve për testin COVID-19 para ndeshjes me Sileksin

Ekipi nga Gjilani, Drita, ka publikuar rezultatin e testimeve të ekipit për COVID-19.

Drita ka njoftuar se komplet skuadra është testuar për COVID-19 dhe rezultati është negativ.

Skuadra nga Gjilani do të jetë e gatshme për ballafaqimin ndaj Sileksit në kuadër të eliminatoreve për Europa League. /Insajderi.com

Njoftimi i plotë:

Dalin rezultatet e testeve per COVID-19

Dje klubi jone i eshte nenshtruar testeve ne prag te ndeshjes me Sileksin ne kuader te Europa League dhe sapo kemi marr rezultatet e testeve per COVID-19 dhe te gjithe kemi rezultuar NEGATIV.

Jemi gati per ndeshje!

Dalin rezultatet e testeve per COVID-19Dje klubi jone i eshte nenshtruar testeve ne prag te ndeshjes me Sileksin ne…

Gepostet von Drita FC am Dienstag, 15. September 2020