Dueli i parë i shokëve të ngushtë i takon Pepe-s

Dueli i parë i shokëve të ngushtë i takon Pepe-s

Takimi ndërmjet Portos e Juventuesit, përfundoi me fitore të skuadrës portugeze, raporton BBC.

2 me 1 u përmbyllën shifrat në 90 minutat e parë e 90 të tjerat vendimtare zhvillohen në Torino.

Por, ajo që ishte interesante në këtë ndeshje kishte të bëjë me përballjen e Pepe dhe Cristiano Ronaldos – dy shokë të ngushtë në Real Madrid e në kombëtaren e Portugalisë.

Ky ishte dueli i parë në mes tyre si kundërshtar dhe Pepe doli fitues. /Insajderi.com