Dy gola të shpejtë ne Southampton vs Chelsea

Dy gola të shpejtë ne Southampton vs Chelsea

Southampton ka shënuar edhe golin e dytë në takimin me Chelsean dhe dukej vetëm një mrekulli mund ta rikthejë në lojë ekipin nga Londra dhë të ringjallë shpresat e tyre për Ligën e Kampionëve.

Goli i dytë u shënua në minutën e 60-të nga Jan Bednarek pas gjuajtjes së lirë dhe reagimit të tmerrshëm të mbrojtjes së ekipit mysafir.

Mirë, vetëm pak minuta më vonë Giroud shënoi për Chelsean dhe tashmë ky ekip në 20 minutat e fundit, do të kërkojë së paku një pikë nga ky takim.

Golat mund të shikohen këtu.