Dy klubet e mëdha botërore në garë për Sadio Mane

Dy klubet e mëdha botërore në garë për Sadio Mane

Sadio Mane është njëri nga objektivat e mëdha të Real Madridi, por Los Blancos e dinë se transferimi i tij nuk është fare i lehtë.

Sulmuesi senegalez vlerësohet jashtëzakonisht shumë nga Liverpool dhe nuk mund të largohet lehtë nga Anfield, më shumë në Insporti.com.