Dyshja largohet nga Tottenham-i

Dyshja largohet nga Tottenham-i

Jan Vertonghen dhe Michel Vorm kanë bërë përshëndetje lamtumirëse me bashkëlojtarët e tyre tek Tottenham në ndeshjen e fundit të sezonit.

Të dy lojtarët janë pa kontrata tek Spurs dhe pritet që largimi i tyre zyrtarisht të njoftohet të hënën, shkruan Goal, njofton Insajderi.

“Ju urojmë të gjitha të mirat Vertonghen-itu dhe Vorm-it, në çka do që bëjnë në të ardhmen”, ka shkruar Harry Kane në Instagram.

“Ka qenë kënaqësi të ndajë zhveshtoren dhe të luaj me ta”./Insajderi.comTottenham re-sign Michel Vorm on a free transfer as cover for ...