E gjithë bota po e shikon këtë lëvizje të Trump pasi takoi Putinin

E gjithë bota po e shikon këtë lëvizje të Trump pasi takoi Putinin

Takimi në mes të Presidentit të SHBA’së Donald Trump dhe atij të Rusisë, Vladimir Putin, ka marrë vëmendje të madhe nga të gjithë mediat e botës. Por, një gjest i Trumpit, edhe më shumë ka bërë bujë.

Në fillim të takimit, aty ku hyjnë kamerat dhe fotoreporterët të marrin pamje nga dy presidentët, Trump bën një lëvizje të çuditshme, përcjell Gazeta Express.

Presidenti i SHBA’së, e shikon Putinin dhe ia bënë me sy.

Kjo gjuhë e trupit po cilësohet mjaft e sikletshme nga mediat që panë këtë moment, në prag të një takimi historik.

Shikojeni videon