E gjithë vëmendja në Llapi – Feronikeli, Prishtina për fitore ndaj Trepçës ’89

E gjithë vëmendja në Llapi – Feronikeli, Prishtina për fitore ndaj Trepçës ’89

Xhiroja e parafundit e elitës së futbollit kosovar nis sot me katër sfida shumë të rëndësishme për titull e mbijetesë.

Lideri i klasifikimit, Feronikeli, luan në udhëtim te Llapi që tashmë është dorëzuar për titullin kampion.

Deklaratat e Tahir Batatinës se “Prishtina nuk bëhet kampion” dhe kërkesat e tifozëve të Llapit që skuadra të mos japë maksimumin ndaj Feronikelit, kanë ngjallur disa dyshime para kësaj sfide.

Mirëpo, terreni i “Zahir Pajazitit” do t’i largojë të gjitha dyshimet sot prej orës 16:00.

Lexoni më shumë në Insporti