E pabesueshme çfarë ndodhi pas ndeshjes mes Berishës dhe Azemit

E pabesueshme çfarë ndodhi pas ndeshjes mes Berishës dhe Azemit

Peja e ka mposhtur Sigal Prishtinën në derbin e xhiros së Superligë në platrën “Karagagji” me rezultatin 82:76.

Ndeshja ishte shumë interesante në çerekun e fundit ku Prishtina u afrua deri në tri pikë (76:73), por pa mundur të arrijë përmbysjen.

Kjo ishte fitorja e parë e Pejës këtë sezon ndaj Prishtinës, me shume ne Insporti.com