Edmond Azemi reagon pas incidentit me Dardan Berishën

Edmond Azemi reagon pas incidentit me Dardan Berishën

Kapiteni, ikona e legjenda e Prishtinës, Edmond Azemi, në ndeshjen e së shtunës kundër Rahovecit, për një moment doli nga vetja dhe pati në moment jo të mirë me bashkëlojtarin e tij, Dardan Berisha.më shumë në Insporti.com