Edon Zhegrova: Jam i lumtur për fitoren dhe debutimin

Edon Zhegrova: Jam i lumtur për fitoren dhe debutimin

Zhegrova është shprehur i lumtur për debutimin me Baselin dhe ka falënderuar tifozët për mbështetjen.

Reprezentuesi kosovar, Edon Zhegrova, ka falënderuar tifozët për mbështetjen e tyre.

Zhegrova debutoi fundjavën që shkoi në fitoren e Baselit ndaj Xamax me rezultat 2:0, shkruan Insporti.com.