Eduard Lowen: “Nuk e kemi pritur këtë kundër Kosovës”

Eduard Lowen: “Nuk e kemi pritur këtë kundër Kosovës”

Mesfushori defanziv i përfaqësues U21 të Gjermanisë, Eduard Lowen, ka mbetur i dëshpruar pas barazimit me Kosovën. Në ndeshjen e mbrëmshme kundër Kosovës, ai ka qenë ndër lojtarët më të mirë të Gjermanisë dhe shtyllë para mbrojtës së ekipet të selektorit Stefan Kuntz.

Lexojeni shkrimin e plotë, duke klikuar KËTU

Eduard Lowen: “Nuk e kemi pritur këtë kundër Kosovës”