Emini largohet nga Trepça 89

Emini largohet nga Trepça 89

Edhe një tjetër futbollist është larguar nga Trepça 89, njofton Insajderi.

Bëhet fjalë për Leart Emini, i cili ka bërë të ditur se nga sot nuk do të jetë pjesë e klubit nga Mitrovica.

“Faleminderit kryesisë, shtabit teknik dhe të gjithë lojtarëve për këtë vit të kaluar së bashku”, ka shkruar ndër tjerash Emini./Insajderi.com