Eriksen mund të transferohet tek Manchester United

Eriksen mund të transferohet tek Manchester United

Mesfushori danez, Christian Eriksen, mund të kalojë në Premier League tek Manchester United, njofton Insajderi.

Djajtë e kuq kanë deklaruar se i është ofruar nënshkrimi me Eriken, raporton Transfer Window Podcast.

Eriksen nuk po mundet ta gjejë vetën tek Interi. Ai nuk është altenativa e parë e Conte-s.

Danezi ishte transferuar tek Tottenhami dhe mund të pritet një rikthim i tij në ligën angleze. /Insajderi.com