Eriksen pranon ofertën e Interit, fillojnë bisedimet me Tottenham

Eriksen pranon ofertën e Interit, fillojnë bisedimet me Tottenham

Christian Eriksen ka pranuar ofertën e Interit dhe do t’i bashkohet gjatë këtij muaji.

Gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano ka shkruar në Tëitter se mesfushori danez ka pranuar ofertën e klubit italian dhe se kanë filluar bisedimet me Tottenhamin për shumën e 20 milionë eurove, më shumë në Insporti.com.