Erikseni mund të kthehet tek Tottenhami

Erikseni mund të kthehet tek Tottenhami

Skuadra e Jose Mouriho, Tottenhami, mund të nënshkruajë me mesfushorin danez, Christian Eriksen.

Ky mund të jetë një rikthim tek skudra londineze, një vit pasi u transferua tek Interi.

Trajneri Italian, Antonio Conte nuk është se i ka besuar aq shumë Eriksenit dhe për këtë ai nuk ka qenë i dëshmuar tek skuadra nga Milani.

Sipas Football Insider një numër skuadrash nga Premier League janë të interesuara të sigurojnë shërbimet e mesfushorit danez. /Insajderi.com