Eroll Salihu jep lajmin e madh për Milot Rashicën e lënduar

Eroll Salihu jep lajmin e madh për Milot Rashicën e lënduar

Sekretari i përgjithshëm i Federatës së Futbollit të Kosovës, Eroll Salihu, ka treguar për më të rejat rreth Milot Rashicës, që mund t’i mungojë Kosovës në ndeshjet e shtatorit.

Kombëtarja e Kosovës i zhvillon dy ndeshjet e saj të radhës më datat 7 dhe 10 shtator, ndaj Republikës Çeke, respektivisht Anglisë, shkruan Insporti

Rashica pësoi lëndim në ndeshjen të cilën Werder Bremeni e luajti këtë fundjavë, me Fortuna Dusseldorfin në Bundesligë.

Lexoni më shumë