Eros Grezda – Nevina Shtylla, “ngacmojnë” njëri – tjetrin

Eros Grezda – Nevina Shtylla, “ngacmojnë” njëri – tjetrin

Prej kohësh në mediet rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Procesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares shqiptare, Eros Grezda.

Në muajin janar, Nevina dhe Erosi postuan një foto së bashku që u përfol shumë, ndërkohë që së fundmi Grezda është shfaqur sërish në skenë, teksa i ka lënë koment një “emoji” të bukuroshes së ekranit.

Lajmi i plotë: Insporti