FC Liburni vs FC Mebetex Prishtina në finalen e futsallit

FC Liburni vs FC Mebetex Prishtina në finalen e futsallit

Janë zhvilluar dy takimet e gjysmëfinales në futsall.  Në njërën ndeshje Fc Liburni ka mposhtur FC Pejën me rezultat të thellë 8:0. Ndërsa në takimin tjetër FC Mabetex Prishtina e ka mposhtur FC Prishtinën me rezultat 3:2, njofton Insajderi.

Ndeshja finale mes FC Liburnit dhe FC Mabetex Prishtinës do të zhvillohet më 27 qershor në qytetin e Ferizajt. /Insajderi.com