Ferguson nuk donte që Ronaldo të transferohej te Reali

Ferguson nuk donte që Ronaldo të transferohej te Reali

Ish presidenti i Real Madridit ka zbuluar disa detaje interesante rreth transferimit të Ronaldos te “los blancos” duke komentuar se, dëshira e ish trajnerit të portegezit ishtë të transferohej te Barcelona dhe jo Reali.

Kur u bë e qartë se Ronaldo do të largohet nga Real Madrid, Ferguson u përpoq që ai të përfundonte te Barcelona dhe jo te Real Madrid, më shumë në Insporti.com.