Fernandinho zbulon rivalët më të papërshtatshëm

Fernandinho zbulon rivalët më të papërshtatshëm

Mesfushori i Manchester Cityt, Fernandinho ka zbuluar se kundërshtarët më të këqij me të cilët është përballur janë Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar dhe Kylian Mbappe.më shumë në Insporti.com.