Feronikeli, Prishtina apo Llapi – kush e fiton titullin në Superligë sipas Munishit

Feronikeli, Prishtina apo Llapi – kush e fiton titullin në Superligë sipas Munishit

Trajneri i Vëllaznimit, Ismet Munishi, në rolin e analistit ka komentuar garën për titull në Superligën e Kosovës.

Munishi, në emisionin ‘Dueli Sportiv’ propozoi që të largohen deklaratat e trajnerëve menjëherë pas ndeshjeve, raporton Insporti

Sipas tij, kjo duhet të bëhet një ose dy orë pasi të kenë përfunduar ndeshjet.

“Unë do t’i kisha larguar deklaratat pas lojës në mënyrë që të qetësohet trajneri pas një ore apo dy, dhe të jetë më racional”, theksoi Munishi.

Lexoni prognozën e Ismet Munishit se kush do ta fitojë titullin e kampionit