Flokët “problematike” të Griezmannit

Flokët “problematike” të Griezmannit

Shumë tifozë të Barcelonës mendojnë se forma jo e mirë e sulmuesit, Antoine Griezmannit është për shkak të flokëve të tij.

Griezman njihet për karakteristikën e tij të flokëve.

Por, ai nuk do t’i heq ato edhe nëse i kërkohet nga klubi katalunas, raporton Goal.

“Unë do t’i mbaj flokët e gjatë edhe nëse do të më kërkojë t’i pres. Fëmijët dhe gruaja ime duan që unë t’i mbaj ato”, ka thënë ai. /Insajderi.com