Florian Marku vs Jan Marsalek – linku për live

Florian Marku vs Jan Marsalek – linku për live

Florian Marku sonte pas pak zhvillon meçin e tij të tretë në boksin profeisonist, psi ka bërë një karrierë impresive në kik boks dhe ka zhvilluar ehe disa luftëra në MMA.

Marku, sonte në Angli do të boksojë kundër Jan Marsalekut nga Republika Çeke, i cili ka tri duele si profesionist dhe tri fitore.

Përndryshe Marku ishte paraparë të boksojë me Robvert Asagban, por ishte ndërruar kundërshtari një javë më herët.

Marku si profesionit në boks ka shënuar fitore ndaj serbit Nikola Janicijevic dhe sllovakut Ivan Godor.

Lets gooo!!!!!!

Gepostet von Florian Marku am Samstag, 27. April 2019