Formacionet Zyrtare: Ac Milan vs Atalanta

Formacionet Zyrtare: Ac Milan vs Atalanta

Një ndeshje shumë interesante dhe e bukur për tu ndjekur është ajo që zhvillohet sonte në mes Ac Milan vs Atalanta.

Ndeshja fillon nga ora 21:45 dhe te dyja ekipet i kanë zyrtarizuar formacionet startuese, raporton Insajderi.

Milan është rreshtuar kështu:(4-2-3-1)Donnarumma; Kalabria, Kjaer, Gabbia, Laxalt; Kessie, Biglia; Saelemaekers, Calhanoglu, Rebic; Ibrahimovic.

Atalanta (3-4-2-1): Gollini; Toloi, Caldara, Djimsiti; Hateboer, De Roon, Freuler, Gosens; Malinovskyi, Gomez; Zapata./Insajderi.com.