Formacionet zyrtare: Angli – Gjermani

10.11.2017 20:22
Formacionet zyrtare: Angli – Gjermani

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Anglisë dhe Gjermanisë.

Miqësorja e luksit mes Anglisë dhe Gjermanisë do të zhvillohet sonte në “Wembley” nga ora 21:00.

Gjermani: Ter Stegen – Ginter, Hummels (C), Rüdiger – Kimmich, Gündogan, Özil, Halstenberg – Draxler, Werner, Sane.