Formacionet zyrtare: APOEL – Real Madrid

Formacionet zyrtare: APOEL – Real Madrid

APOEL-i pret sonte në Qipro mbretërit e Madridit, ndeshje kjo e vlefshme për raundin e pestë të UEFA Champions League.

APOEL ka shpresë që marri një barazim ndaj Realit që mund ti hyjë në punë për një kualifikim në Europa League.

Reali ka dy ndeshje radhazi që nuk fiton në Champions, dhe sonte e do me patjetër fitoren.

Formacionet e skuadrave:

APOEL XI: Nauzet Perez; Carlao, Rueda, Vouros; Lago, Vinvius, Morais, Sallai; Aloneftis, Pote, Zahid

Real Madrid XI: Casillas, Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo; Asensio, Kros, Modric; Ronaldo, Benzema, Lucas Vazquez