Formacionet zyrtare: Arsenal – Olympiacos

Formacionet zyrtare: Arsenal – Olympiacos

Kanë mbetur edhe një orë drejt fillimit të ndeshjes Arsenal – Olympiacos, në kuadër të Ligës së Evropës. Arsenal luan para tifozëve të vet në ndeshjen e kthimit kundër Olympiacos dhe hyjnë me avantazh prej takimit të parë të cilin e fituan 1:0, me shume ne Insporti.com