Formacionet Zyrtare: Crystal Palace vs Manchester United

Formacionet Zyrtare: Crystal Palace vs Manchester United

Java e 36 në Premier Ligë na ka sjellë 4 ndeshje sot. Crystal Palace vs Manchester United po fillon tani nga ora 21:45 dhe të dy ekipet kanë publikuar formacionet zyrtare.

Crystal Palace paraqitet me formacioni 4-3-2-1 me këta lojtarë: Guaita: van Aanholt, Sakho, Dann, Ward: McCarthy, Milivojevic, McArthur: Zaha, Towsend: Ayew.

Manchester United paraqitet me foramcionin 4-2-3-1 me këta lojtarë: Wan Bissaka, Lindelof, Maguire, Fosu-Mensah: McTominay, Pogba: Greenwood, Fernandes, Rashford: Martial./Insajderi.com