Formacionet zyrtare: Drita – Drenica, Ferizaj – Llapi

Formacionet zyrtare: Drita – Drenica, Ferizaj – Llapi

Xhiroja e 20-të në Superligë nis sot me dy ndeshje në program.

Drita në shtëpi e pret Drenicën, duke synuar fitoren, kur dihet se të shtunën zhvillohet përballja mes Prishtinës dhe Ballkanit në Stadiumin “Fadil Vokrri”.

Cilido lëshim i në ndeshjen e së shtunës, Dritën do ta ofronte tek kreu i tabelës, për ta bërë edhe më madhështore garën për titullin e kampionit në Kosovë.

Kurse, ndeshja tjetër që zhvillohet sot, është ajo mes Ferizajt dhe Llapit, me shume ne Insporti.com