Formacionet zyrtare: Inter – Lazio [Foto]

Formacionet zyrtare: Inter – Lazio [Foto]

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen derbi të javës së 19-të të Serisë A, mes Interit dhe Lazios.

Interi e pret Lazion në “Giuessepe Meazza” në një ndeshje që do të luhet me fillim nga ora 18:00.

Inter:

Lazio: