Formacionet Zyrtare: Inter Milan vs Bayer Leverkusen (FOTO)

Formacionet Zyrtare: Inter Milan vs Bayer Leverkusen (FOTO)

Inter Milan dhe Bayer Leverkusen, luajnë ndeshjen e tyre në kuadër të Evropa Ligë, duke filluar nga ora 21:00. Të dy ekipet kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare, para përballjes së tyre.

Antonio Conte i Inter, ka rreshtuar ekipin e tij me formacionin 3-5-2, me këta lojtarë: Handanovic: Barella, Bastoni, Brozovic, D’Ambrosio, de Vrij, Gagliardini, Godin, Lukaku, Martinez, Young, njofton Insajderi.

Bayer Leverkusen, ka hyrë në këtë takim me këta lojtarë: Hradecky: Baumgartlinger, Bender L, Bender S, Demirbay, Diaby, HAvertz, Palacios, Sinkgraven, Tapsoba, Volland./Insajderi.com.