Formacionet zyrtare: Manchester United – Southampton [Foto]

Formacionet zyrtare: Manchester United – Southampton [Foto]

Manchester United dhe Southampton kanë publikuar formacionet e ndeshjes me fillim nga ora 18.30

Më poshtë keni formacionet zyrtare.

Manchester United:

Southampton: