Formacionet Zyrtare: Manchester United vs FC Copenhagen (FOTO)

Formacionet Zyrtare: Manchester United vs FC Copenhagen (FOTO)

Manchester United dhe FC Copenhagen, luajnë ndeshjen e tyre në kuadër të Evropa Ligë, duke filluar nga ora 21:00. Të dy ekipet kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare, para përballjes së tyre.

Ole Gunnar Solskjaer, i Manchester United, ka hyrë në këtë takim me formacionin 4-1-4-1, me këta lojtarë në përbërje: Romero: Williams, Maguire, Bailly, Wan Bissaka:Fred: Pogba, Rashford, Fernades, Greenwood: Martial, njofton Insajderi

Ndërsa ekipi i Copenhagen, ka hyrë me formacionin 4-3-3, me këta lojtarë : Johansson: Biel, Bjalland, Boilesen, Daramy, Falk, Nelsson, Stage, Varela, Wind, Zeca./Insajderi.com.