Formacionet zyrtare: Marseille – Atletico

Formacionet zyrtare: Marseille – Atletico

Marseille dhe Atletico Madridi kanë publikuar formacionet e finales së Europa League.

Marseille e Atletico përballen me fillim nga ora 20:45 në “Stade de Lyon” të Lyonit.

Formacionet zyrtare të finales