Formacionet zyrtare mes PSG dhe Manchester United

Formacionet zyrtare mes PSG dhe Manchester United

Të martën me fillim nga ora 21:00 luhet ndeshja më interesante e natës së parë të grupeve të Ligës së Kampionëve, mes PSG dhe Manchester United, njofton Insajderi.

Në këtë takim, gjermani Thomas Tuchel do të luajë me formacionin 4-3-3, ndërsa norvegjezi Solskjaer starton me 5-3-2.

Për PSG do të paraqitën këta lojtarë: Navas, Kimpebe, Mbappe, Neymar, Di Maria, Danilo, Kurzawa, Herrera, Diallo, Florenzi, Gueye, ndërsa për anglezët do të startojë kjo 11-she,  De Gea, Lindelof, Martial, Rashford, Fred, Bruno Fernandes, Shaw, Alex Telles, Wan-Bissaka, Tuanzebe, McTominay.

Ndeshja është e rëndësishme për grupin H. /Insajderi.com