Formacionet zyrtare: Milan-Shkëndija

Formacionet zyrtare: Milan-Shkëndija

Milani dhe Shkëndija kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin e sotëm të vlefshëm për kualifikimet në Evropa Ligë.

Milani në këtë takim do të luaj me formacionin 4-3-3, ndërsa Montella nuk ka hezituar të startoj me blerjet e reja të skuadrës si Bonnuci, Kessie e Andre Silva.

Ndërsa sulmit të skuadrës shqiptare do t’i prijë sulmuesi i talentuar Besart Ibrahimi.