Formacionet zyrtare: Napoli – Milan

Formacionet zyrtare: Napoli – Milan

Napoli dhe Milan i kanë publikuar formacionet zyrtare para përballjes që do të zhvillohet mes tyre sonte me fillim nga ora 20:45.

Napoli e pret Milanin në “Sao Paolo” në kuadër të xhiros së 13-të të Serie A, shkruan Express.

Këto janë formacionet zyrtare të të dy skuadrave: