Formacionet zyrtare: Qarabag – Chelsea [Foto]

22.11.2017 17:11
Formacionet zyrtare: Qarabag – Chelsea [Foto]

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Qarabag – Chelsea.

Qarabag dhe Chelsea kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 18:00.