fbpx

Formacionet zyrtare: Rusia – Spanja

Formacionet zyrtare: Rusia – Spanja

Rusia dhe Spanja kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen miqësore.

Dy skuadrat kombëtare kanë zbuluar 11-shen startuese për ndeshjen miqësore që zhvillohet në kuadër të përgatitjeve për Kampionatin Botëror.

Spanja nis ndeshjen si mysafirë në stadiumin Krestovsky si e pamposhtur në pesë takimet e fundit.

Takimi ndërmjet tyre zhvillohet duke filluar nga ora 19:45./arbresh.info/

Rusia: Lunev; Zhirkov, Vasin, Dzhikiya, Kudryashov, Smolnikov; Glushakov, Kuzyayev, Dzagoev, Miranchuk; Smolov

Spanja: De Gea; Nacho, Pique, Ramos, Alba; Thiago, Busquets, Iniesta; Suso, Rodrigo, Asensio