Formacionet Zyrtare: Sevilla – Barcelona

Formacionet Zyrtare: Sevilla – Barcelona

Në orën 21:30 do të filloj finalja e Kupës së Mbretit në Spanjë mes Barcelonës dhe Sevillas. Kjo ndeshje zhvillohet në Madrid në stadiumin e Atleticos, “Wanda Metropolitano”.

Klikoni KËTU, për t’i parë formacionet zyrtare:

Formacionet Zyrtare: Sevilla – Barcelona