Formacionet zyrtare të Deportivo La Coruna – Real Madrid

Formacionet zyrtare të Deportivo La Coruna – Real Madrid

Janë publikuar formacionet e ndeshjes Deportivo La Coruna – Real Madrid që zhvillohet të dielën prej orës 22:15.

Në formacionin fillestar të madrilenëve nuk janë përfshirë dy futbollistët më në formë të skuadrës: Marco Asensio dhe Raphael Varane. /Insajderi.com