Formacionet zyrtare: Vikingur – Trepça ’89

Formacionet zyrtare: Vikingur  – Trepça ’89

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen parakualifikuese të Ligës së Kampionëve ndërmjet skuadrës së Ishujve Faroe, Vikingur Gota dhe Trepça ’89.

Ndeshja fillon prej orës 20:00 dhe nuk transmetohet askund në televizionet e Kosovës.