Formacionet zyrtare: West Brom – Arsenal [Foto]

Formacionet zyrtare: West Brom – Arsenal [Foto]

Arsenali dhe West Brom kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e fundit të vitit në Premierligë.

Arsenali luan në udhëtim te West Bromwich Albion, me fillim nga ora 17:30. Të dy shqiptarët, Shkodran Mustafi e Granit Xhaka, do të jenë titullar në këtë takim.

Më poshtë keni formacionet zyrtare.

Arsenal:

West Brom: